Araba Fotoğrafçılığı

PROFESYONEL ARAÇ FOTOĞRAF ÇEKİMİ

Türkiye’de bir illk !

Anka Platform; döner bir platform üzerinde durdurulan aracı her açıdan profesyonel makina ve ışıklandırma ekipmanlarıyla detaylı fotoğraflarının çekildiği platformdur.

Ne işe Yarar ?

Anka Platform ile çekilen aracınızın fotoğrafları porfesyonel ışık ve stüdyo ortamında olacağı için aracınızı satmaya karar verdiğinizde ilanlar arasında fark yaratacaktır. Arcınızın gerek her açıdan fotoğralanması gerekse detayların öne çıkmasından dolayı aracınızı satmak daha kolay bir hale gelecektir.

360° Araç Fotoğraf Stüdyosu

Araçlarınızın resimlerini ve videolarını daha iyi kalitelerde çekmenizi sağlar. Anka Platform, profesyonel 360° fotoğraf ve video üretimi ile araçlarınızın satışlarını hızlandırır. Fotoğraf makinelerinizi tripod yada sabit bir yere koyarak, döner platform üzerine çıkardığınız araçlarınızı daha kolay çekebilirsiniz.

Döner platformu fiziki güç kullanmadan sağlam otomasyonu sayesinde kablolu yada kablosuz kumanda yardımıyla istediğiniz yönde çevirebilirsiniz.

Fotoğraflar müşteriler için her zaman soru işareti olmuştur. Videolar daha tatmin edici ve güvenilirdir. Bu ön yargıyı 360° videolu ilanlarınız ile yıkabilir, güven sağlayabilir ve farklılaşırsınız.

Ayrıca Sahibinden.com gibi internet siteleri, profesyonel videolu ilanları otomatik olarak üst sıralarda yayınlıyor ve doğal bir doping oluşturuyor. Satışlarınızda etkili olun!