Hakkımızda

ankaplatform-kurumsal

Anka Platform

Anka döner platform sistemleri; uluslararası pazara ve ülke içeriside yenilikçi kavramların kazandırılmasının yanı sıra firma olarak ilke edindik. Anka Platform profesyonellik anlayışından hiç ayrılmadan tecrübelerine rağmen ilk günkü heyecanını kaybetmeyen ekibimiz ile sizlerin yanınızdayız. 

Piyasada ve mekanik sektörde yetişmiş genç dinamik tecrübeli ekinimiz ile mükemmele odaklanarak yaptığımız işlerde piyasada üst sıralara yerleşme hedefi ile 2018 yılında kuruldu.  Gelişen yenilikçi teknolojiye ayak uydurarak maksimum kalite minumum maliyet esasını benimsemiş, müşteri memnuniyetini ilke edinmiş firmayız.

Anka Platform kimdir ?

Anka Platform; Altunyurt Organizasyon Sanayi Ticaret Limited Şirketi’nin bir markasıdır. Kurucu Hulusi Altunyurt’dur. Yıllardır imalat ve mekanik sistemler sektörüne hizmet etmektedir.

Firma tecrübesini; sahne sistemleri mekaniğinden, eğlence sektöründen ve araç üstü ekipmanları sektöründen almaktadır. 

Hareketli platformlar konusunda en ince detaylar ve hesaplar yapılarak çalışılan bilgilere araç platformlarına aktarılarak piyasada güçlü bir şekilde tutundurulması sağlanmıştır.

Her ortama uygun, iklim şartlarından etkilenmeyen ve kolay şekilde taşınan, transfer edilebilen platformlar üreterek sektöründe diğer markalardan ayrılmış ve farkındalık yaratmıştır.

Hemen her sektörde hareket kabiliyeti olan mekanizmaların kendi beyinlerimiz ve emekçilerimizin terleriyle üretimini sağlayarak dünyanın her yerine ürünlerimizi satmak, platform konusunda öncü teknolojiler geliştirmek, inovatif yaklaşımlarla özgün tasarımlar elde etmek üzerine kurgulanmıştır.