Hareketli Bölme Duvar

Hareketli Bölme Duvar (Panel) Sistemleri

Hareketli bölme duvar sistemleri yardımıyla oda içerisinde oda ve ya ekstra mekan içerisinde mekan oluşturmak için kullanılan profesyonel hareketli bölme panel sistemleridir. Ayrıca hareketli bölme duvar sistemleri akustik bölme panel görevi üstlendiğinden son yılların mimari projelerinin başında yer almaktadır.

Hareketli bölme duvar panelleri çelik konstrüksiyon ve mimari tasarıma uygun alüminyum profillerden imalatı yapılarak kullanıma ve dayanıma el verişli olmakla birlikte, en uygun hareketli bölme panel fiyatlarını sizlere sunuyoruz.

hareketli bölme duvar
hareketli bölme duvar sistemleri

Hareketli Bölme Panel ( Duvar ) Özellikleri

  • Paneller tavana sabitlenmiştir, zeminde herhangi bir engel sorun teşkil etmez
  • Hareketli bölme paneller yerleştirilmesi için özel olarak tasarlanmış asma tavanlar kullanılmaktadır.
  • Malzeme sorunu olmadan renk ve dekorasyon çeşidi boldur.
  • İhtiyaca göre profiller gizlenmektedir.
  • Hareketli bölme duvarların sunduğu en büyük avantajlardan biri, belirli bir alana hizmet sunarken çok yönlü olmalarıdır.
  • Herkes için geçici ve kişiselleştirilmiş çözümler sunar ve daha fazla kullanım alanı sağlar.
  • Kullanım kolaylığına ek olarak, bölme duvarın hareket ettirilmesi büyük bir çaba gerektirmez. Hareketli duvarlar çok çeşitli malzemeden üretilebilir ve modeller seçeneği geniştir.
hareketli panel bölme fiyatları
katlanır bölme duvar sistemleri

Tek yönlü paneller: Paneller, hareketli duvarların tavandaki raylar vasıtası ile tek yöne hareket ettirilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Genellikle bir odayı ikiye bölmek için kullanılırlar ve mekanın köşelerine doğru katlanarak depolanabilirler.

Çok yönlü paneller: Bu bölme duvarlar mekanı herhangi bir yöne doğru bölmeyi mümkün kılar çünkü her modül bağımsız olarak pozisyon değiştirir veya saklanabilir. Bu tip bölmeler, sadece çok yönlülüğü nedeniyle değil, aynı zamanda daha önce bu amaç için tasarlanmış bir yerde saklanabilmesi nedeniyle, bir odadaki alandan tam olarak yararlanmayı mümkün kılar.

Akustik: Bu hareketli duvarlar, akustik yalıtım sağlayan mineral yün gibi malzemelerle doldurulur.

Ahşap bölme: Hareketli bölmelerde kullanılan klasik bir malzemedir. Bu malzemenin üretilebilen birçok farklı tür bölme vardır ve oldukça rekabetçi bir fiyatla sunulmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

Anahtar kelimelerimiz: hareketli bölme duvar, hareketli bölme duvar sistemleri, hareketli bölme, hareketli panel bölme fiyatları, katlanır bölme duvar sistemleri, hareketli duvar sistemleri, hareketli bölme duvar sistemleri fiyatları, hareketli bölme duvar fiyatları