Döner Platform

Döner Platform

Anka Platform; profesyonel mühendislerden oluşan ekibimiz, tüm Türkiye'de konut ve ticari projeler için tasarım, üretim, tedarik ve en kullanışlı döner platform imalatı yapan firmadır.

Döner tabla platformlarımız ev sahipleri için erişim ve park sorunlarına kesin çözümdür; araba meraklıları, motor endüstrisi, tasarımcılar ve etkinlik organizatörleri rahatça araba döndürme yapabilirler.

Döner Tabla Platformu'un Genel Özellikleri

* Mekanik ve motorlarda 2 yıl (iki yıl ) garanti,
* Tüm parçaların testleri tamamlanmış,
* Her şey dahil fiyat (gizli ücretlendirmeler yok),
* Tam entegre (kablolu ve kablosuz kumanda sistemi),
* Her iki yöne rahatlıkla döndürebilme

Döner platform fiyatları piyasa araştırmaları yapılarak en uygun düzeyde ve en kullanışlı hale getirttirilerek sizlere sunulmuştur.

Döner Platform Seçenekleri

Döner platformlarımız; 1 metre, 1,5 metre, 2 metre, 2,5 metre ve 16 metreye kadar döner platform üretimimiz mevcuttur. Döner platform seçeneklerimiz arasında eğer bir 360° Araç Fotoğrafçılığı düşünülüyorsa zemin üstü döner platform veya zemin altı döner platform seçeneklerimiz den birini seçerek profesyonel araç stüdyosu kurma işlemlerine başlayabilirsiniz.
Anahtar kelimelerimiz: döner platform, döner platform fiyat, araba döndürme, araç döndürme, döner araba, döner tabla, döner tabla sistemleri, döner tabla fiyatları, döner tabla platformu, döner platform araba, araç döner platform, dönen platform, döner sahne, döner sahne platform