Döner Platform

Döner Platformlar

doner-platform-arac-fotograf-studyosu

Döner Platform

Anka Platform; profesyonel mühendislerden oluşan ekibimiz, tüm Türkiye’de konut ve ticari projeler için tasarım, üretim, tedarik ve en kullanışlı döner platform imalatı yapan firmadır.

Döner tabla platformlarımız ev sahipleri için erişim ve park sorunlarına kesin çözümdür; araba meraklıları, motor endüstrisi, tasarımcılar ve etkinlik organizatörleri rahatça araba döndürme yapabilirler.

Döner Tabla Platformu’un Genel Özellikleri

* Mekanik 3 yıl elektrik 1 yıl garantisi mevcuttur,
* Tüm parçaların testleri tamamlanmıştır,
* Her şey dahil fiyat (gizli ücretlendirmeler yok),
* Tam entegre (kablolu ve kablosuz kumanda sistemi),
* Her iki yöne rahatlıkla döndürebilme
* Rampasız 464 cm, rampalı 585 cm’dir.
* Yerden Yüksekliği: 10,80 cm dir.

Döner platform fiyatları piyasa araştırmaları yapılarak en uygun düzeyde ve en kullanışlı hale getirttirilerek sizlere sunulmuştur.

donerplatform-ankaplatform

2 Metre çapındaki döner platformumuz çelik konstrüksiyon ile güçlendirilmiş, yüksekliği sadece 10,80 cm olup üzeri ham MDF / Plywood kaplıdır. Standart taşıma kapasitesi 1500 kg olur +-300 kg kadar sağlıklı taşıma yapabilmektedir.

3 Metre çapındaki döner platformumuz çelik konstrüksiyon ile güçlendirilmiş, yüksekliği sadece 10,80 cm olup üzeri ham MDF / Plywood kaplıdır. Standart taşıma kapasitesi 2000 kg olur +-300 kg kadar sağlıklı taşıma yapabilmektedir.

4,5 Metre çapındaki döner platformumuz çelik konstrüksiyon ile güçlendirilmiş, yüksekliği sadece 10,80 cm olup üzeri ham MDF / Plywood kaplıdır. Standart taşıma kapasitesi 3000 kg olur +-400 kg kadar sağlıklı taşıma yapabilmektedir.

Ayrıca her türlü amaç için kullanıma oldukça uygundur. Örneğin; 360 derece ürün fotoğrafçılığı, araç fotoğraf stüdyoları gibi.

7 Metre çapındaki döner platformumuz çelik konstrüksiyon ile güçlendirilmiş, yüksekliği sadece 10,80 cm olup üzeri ham MDF / Plywood kaplıdır. Standart taşıma kapasitesi 4500 kg olur +-500 kg kadar sağlıklı taşıma yapabilmektedir.

  • Dönen sahne gösterileri
  • Tiyatro gösterileri
  • Tv Şovları vb. 

 

 

Sosyal Medya Hesaplarımız